Royal Fellow

border collies

Štěňata

...můj nejlepší přítelVrh "H"

*Všechna štěňátka jsou v nových domovech*
Čtyři holky a jeden kluk se narodili 8. září. Jsou krásní, přibírají, dělají nám radost.
Od věci není ani sledování našich facebookových stránek, které plním podstatně rychleji ;)28.6.2019: Lehce doplněny informace o prccích, bohužel bez fotografií, protože webovky nespolupracují. Všechna štěňátka už budou mít za chvilku jeden rok, to to letí. A všechny spojuje láska k vodě a chuť do práce, do života na plný pecky ;)

27. 10. 2018 - Tohle, přátelé, je většina majitelů našich "H"rošíků spolu s hrdým tátou vrhu Ace of Spades Zip Zap a jeho Lucka Nováková. Jsem opravdu moc ráda, že jsme se dnes sešli, že jste se společně poznali a byli u toho, i když jste někteří ani nemuseli. Tohle je vrh super psů a myslím, že se sešel i vrh super lidí. ❤️Těším se na vás na všechny! ❤️

26. 10. 2018 - Zítra se miláčci pomalu rozejdou do nových domovů a tak jsem se ještě pokusila udělat "promo foto" s balíčky pro štěňátka od Yoggies - zdravá krmiva pro psy a kočky. Hahaha! Nevyšlo. 😄🤦‍♀️
Byla jsem moc ráda, že prcci svoje startovací balíčky neroztrhali a nesnědli hned na místě :-D Jak vidno, Yoggies jim chutná! ;-* Děkujeme!

23. 10. 2018 - Máme naočkováno, načipováno. Moc děkujeme nejlepší veterinářce Veronika Čermáková za její milou péči ❤️

23. 10. 2018 - Sedmý týden... Poslední společný čas, poslední velké hry v první domově, poslední chvíle s maminkou Bájou a příbuzenstvem... ❤️❤️Ale že si to užíváme :)
Musím říct, že socializaci bereme důkladně. 😍 A Háčka jsou neuvěřitelně otrkaná a zvídavá. Jsou to neskuteční pohodáři. Však posuďte sami ...
Ace of Spades Zip Zap Kristýna Effenbergerová Terka Čížková Kateřina Dohnalová Marta Foudova Iveta Jedličková
Více fotek najdete pod odkazem 👉 https://www.zonerama.com/photoanna/Album/4719441

11. 10. 2018 - Nenudíme se ani trochu 🤩 Miláčci už jsou od pondělka v ohrádce, ale času tam ani tak moc netráví 😁 nejvíc jsou v kuchyni, okolo ohrádky a venku. Je legrační sledovat, jak objevují zvuky a pochody domácnosti, jak se otrkávají, jsou to malí hrdinové s únikovým plánem 😁😁 fotky jsou jen z mobilu, protože u sebe nemám foťák pořád a některé momenty musím hned.. Mnohdy i hned je pozdě 😁

5. 10. 2018 - Čas běží neuvěřitelně rychle a naše Háčka už chodí ven :) Zatím prozkoumávají nový svět, pro všechny je to jedno velké dobrodružství...
Více fotek je tady ;)
https://www.zonerama.com/photoanna/Album/4672901

16.9.2018 - Koukáme!
Je mi potěšením sdělit, že máme první vidomou! Je jí černá čertice Rosie.

12.9.2018 - Od třetího dne miminek cvičíme ranou neurologickou stimulaci, tři holčičky i chlapeček už znají své budoucí domovy. Poslední černobílá holčička stále čeká na ty správné majitele ;)

Není dostupný žádný alternativní text.

8.9.2018
- Jsme na světě!
Naše šikovná Bája dnes porodila pět krásných štěňátek. Čtyři černobílé holčičky a jednoho merlatého kluka. Všichni se hned přisáli a baští jedna radost, téměř nepřetržitě :-)

4.9.2018 - Bája má dnes 59. den březosti, což znamená, že se brzy dočkáme radostné události :) Na prcky se vážně těším, vím, že budou skvělí. Bája se má fajn. Už víc odpočívá, ale procházku si nenechá ujít. Bříško jí pěkně kleslo a broučci se v něm vrtí jedna báseň. Normálně se jich nemůžu dočkat, ale jen ať se nám pěkně "dopékají", aby byli zdraví zdraví a Bája ať nabírá dostatek sil.

28.8.2018 - Bája je větší a větší :)

Tahle fotka je stará přes týden, Bája byla ve 41. dni těhotenství a myslím, že už se viditelně zakulacovala. Dnešní foku nemám, ale bříško má tak dvakrát takové (dnes 52. den)


2.8.2018 - Březost potvrzena :)
Bája je v očekávání. Počet miminek neprozradím, protože ho neznám ;) Ale už víme, že se můžeme těšit na další úžasná stvoření.

Na obrázku může být: 1 osoba, uvnitř

8.7.2018 - Máme nakryto!

ja a Ace, Ace a Bája. Sluší jim to spolu. A taky si ihned padli do oka.
Tak držte palce, ať můžeme za dva měsíce na světě přivítat malé bordeří naděje 😍
Pokud Vás toto spojení zajímá, neváhejte mne kontaktovat. Níže se dočtete, jaká štěňátka očekáváme ;)


Fotka uživatele Royal Fellow - kennel.

Novinka první (27.6.2018): Bája hárá! :)

Člověk míní, život mění. Vlivem souhry hned několika okolností měníme plány pro letošní krytí. Do Itálie za Lycanem se tedy tento rok nevydáme.

Měli jsme však velkou "kliku", protože se psem, kterého jsem vybrala pro budoucí vrh "H", jsem nadmíru spokojená.

Ace je pes s úžasným drivem, milou povahou a příjemným exteriérem. Oceňuji na něm především jeho vyrovnaný charakter a pracovní náboj.

Bude se proto jednat o vrh s velkým pracovním potenciálem, štěňata zadáme pouze budoucím majitelům se zájmem především o psí sporty. Vzhledem k exterieru obou rodičů však není vyloučen ni výstavní potenciál.

Fotka uživatele Royal Fellow - kennel.
Kontakt

Mgr. Anna Hrochová
Třebenice

anna.hrochova@royalfellow.cz basscoffeezlantikova@seznam.cz
+420 777 858 232